O mnie

Miło mi, że odwiedziłeś moją stronę!

Jestem Doradcą Noszenia w Chustach i Nosidłach Miękkich ClauWi® po kursie zaawansowanym, Doulą, Instruktorem Masażu Shantala, Promotorem Karmienia Piersią i Żywności Prozdrowotnej. Uczestniczyłam w warsztatach pielęgnacji neurorozwojowej oraz rozwoju dziecka w pierwszym roku życia z uwzględnieniem problemów napięcia mięśniowego oraz I i II Ogólnopolskiej Konferencji Noszenia Dzieci. Z wykształcenia jestem biotechnologiem, doktoryzowałam się na Wydziale Technologii Żywności i Żywienia Człowieka UR w Krakowie, gdzie naukowo zajmowałam się zagadnieniami związanymi z żywnością prozdrowotną. Jestem entuzjastką żywienia dzieci metodą BLW i wychowania w duchu filozofii Rodzicielstwa Bliskości.
W swojej działalności doradczej współpracuje ze Szkołą Rodzenia w Świętochłowicach, gdzie prowadzę zajęcia informacyjno-doradcze dla przyszłych rodziców. Jestem założycielką i współprowadzę Klubu Śląskich Mam i Bliskościowej Warsztatowni gdzie w ramach cyklicznych spotkań organizowane są treningi noszenia i pogotowe chustowe. Prywatnie mama ponad 3letniejLaury, którą wciąż noszę, jeśli tylko na to pozwoli.

Chętnie pomogę Ci w okiełznać chustę, rozwieję wątpliwości związane z początkami macierzyństwa i jeśli tego potrzebujesz wesprę i pomogę w trudnych momentach 🙂

Serdecznie zapraszam do kontaktu:

MamOla – Ola Gabor

fb: www.fb.com/wchuscie

tel: 661 36 12 46

e mail. olachustyslask@gmail.com

 

Bookmark and Share